Nerea Arruti eta Amalur Arbelaitz nagusitu dira emakumezkoen Binakako Euskal Pentlatoian

Lanak 24.01ko denboran amaituta, bost minutuan ondu dute iaz Garazi Arruti eta Lucia Orbek lortutako marka

Altsasuk amaiera emango dio Nafarroako Foru Komunitateko Txapelketari

Sei bikotek borrokatuko dute txapelaren bila, kadeteen, 22 urtez azpikoen zein elite mailakoen finaletan

Euskal Selekzioak brontzea lortu du EU NATIONS 2022 txapelketan

Emakumezkoen Euskal Selekzioaren ostean, gizonezkoen taldeak bi aste barru hartuko du parte txapelketa honetan

 EUSKAL HERRIKO KIROL MARKAK

EUSKAL HERRIKO
KIROL MARKAK,
ERREKORRAK, ERRONKAK
#KIROLESPARRUA

kirolerrekorrak.eus
 EUSKAL SELEKZIOAK

EUSKAL SELEKZIOAK
NAZIOARTEAN
SELEKZIO OFIZIALEN
ZERRENDA
#OFIZIALTASUNA

ehkirola.eus

EUSKAL SELEKZIOA

EUSKAL HERRIA KIROLA
ELKARTEAREN
NONDIK
NORAKOAK
#ETB #HELMUGA

ehkirola.eus
EUSKAL SELEKZIOA

FUTBOL SELEKZIOAREN
OFIZIALTASUNA
NAHI DUGU
EUSKAL
HERRITARROK

telesforomonzonlab.eus

EUSKAL HERRIA | ERREFERENDUMA

GU ERE
#HamaikaGara
ALTXA.
SINATU.
ERABAKI.

hamaikagara.eus

Iritzia

PATXI GAZTELUMENDI
‘Gu ere bai!’ ekimeneko kidea

«Munduaren parte izatea gu ere bai»

DAVID SALINAS-ARMENDARIZ
Eusko Jaurlaritzako letratua

«Ellas nos representan»

IÑIGO SANTXO
MARTXEL TOLEDO
ESAITeko abokatu eta koordinatzaile ohiak

«Kopako finala, galdutako aukera»

ANDDE SAINTE-MARIE
Militante abertzale sozialista

«Gai hunekin politikaren sinesgarritasuna da jokoan»

Alaves-Eibar, otsailaren 7an

Alaves-Eibar, otsailaren 7an

Aurreratu egin da Alaves-Eibar partida larunbatetik ostiralera, egutegia Espainiako Kopa lehiaketara egokitzeko beharrengatik

II. Euskal Errugbi Liga 2020

II. Euskal Errugbi Liga 2020

Euro Basque Rugby Challenge (EBRC)-Euskal Errugbi Liga hiru kategoriatan jokatuko da aurten: gizonezkoen 1. eta 2. maila eta emakumezkoena

Multimedia

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

fisify

VI. Euskal Herria Txapela | Sailkapena ~ Emaitzak ~ Egutegia

2021/22

VI. EUSKAL HERRIA TXAPELA

Sailkapena
Egutegia
Emaitzak

 TALDEAPt.JIBGAGKG
1ATHLETIC146420112
2REALA11632166
3OSASUNA6620446
4ALAVES2602416

NOIZTALDEA
EMAITZA
TALDEA
2021.09.18Alaves
0-2
Osasuna
2021.10.01Athletic
1-0
Alaves
2021.10.31Reala
1-1
Athletic
2021.10.07Osasuna
0-2
Reala
2022.01.02Alaves
1-1
Reala
2022.01.03Osasuna
1-3
Athletic
2022.01.10Alaves
0-0
Athletic
2022.02.20Athletic
4-0
Reala
2022.02.27Reala
1-0
Osasuna
2022.03.13Reala
1-0
Alaves
2022.04.10Osasuna
1-0
Alaves
2022.05.15Athletic
2-0
Osasuna

XI. Euskal Herria Kopa | Sailkapena ~ Emaitzak 

EMAITZAK 2021

XI. EUSKAL HERRIA KOPA

DATA
TALDEAEMAITZATALDEAKRONIKA
[FINALERDIA]
2021.08.22
12:00 LOINAZ
Reala
3-4Alavesehkirola.eus
[FINALERDIA]
2021.08.22
12:00 FADURA
Athletic4-0Eibarehkirola.eus
[3/4 POSTUA]
2021.08.28 18:00 OÑATI
Reala2-1Eibarehkirola.eus
[FINALA]
2021.08.29
16:00 ZARAUTZ
Athletic2-1Alavesehkirola.eus
DATA
TALDEAEMAITZATALDEAKRONIKA
2021.08.14 12:00
MUTILBEITI
Mutilvera
1-5Oiartzunehkirola.eus
2021.08.14 18:00
AÑORGA
Añorga9-0Angeluko Isatsakehkirola.eus
2021.08.14 18:00
SAN IGNACIO
San IgnacioØGasteizko Aurreraehkirola.eus
2021.08.21 18:00
San Ignacio
San Ignacio0-2Añorgaehkirola.eus
2021.08.22 12:00
Oiartzun
Oiartzun0-2Bizkerreehkirola.eus
FINALA
2021.08.29 12:00 ARETXABALETA
Bizkerre0-1Añorgaehkirola.eus
Share This