San Ignacio 1-0 Berriozar, Oiartzun 0-0 Mulier eta Tolosa 0-1 Bizkerre.

Gaur jokatu dira XII. Euskal Herria Koparen lehen hiru partidak

XII. Euskal Herria Kopa • Aurkezpena

Gaur goizean Berazubi futbol zelaian aurkeztu dugu jendaurrean aurtengo Euskal Herria Kopako edizioa

• SARRERAK • REALA-ATHLETIC • ABUZTUAK 28 • BERAZUBI •

 

 XII. EUSKAL HERRIA KOPA

ABUZTUAREN 13AN
HASIKO DA
EUSKAL HERRIA
KOPAKO
2022KO EDIZIOA

ehkirola.eus

 EUSKAL HERRIKO KIROL MARKAK

EUSKAL HERRIKO
KIROL MARKAK,
ERREKORRAK, ERRONKAK
#KIROLESPARRUA

kirolerrekorrak.eus
 EUSKAL SELEKZIOAK

EUSKAL SELEKZIOAK
NAZIOARTEAN
SELEKZIO OFIZIALEN
ZERRENDA
#OFIZIALTASUNA

ehkirola.eus

EUSKAL SELEKZIOA

EUSKAL HERRIA KIROLA
ELKARTEAREN
NONDIK
NORAKOAK
#ETB #HELMUGA

ehkirola.eus
EUSKAL SELEKZIOA

FUTBOL SELEKZIOAREN
OFIZIALTASUNA
NAHI DUGU
EUSKAL
HERRITARROK

telesforomonzonlab.eus

EUSKAL HERRIA | ERREFERENDUMA

GU ERE
#HamaikaGara
ALTXA.
SINATU.
ERABAKI.

hamaikagara.eus

Iritzia

PATXI GAZTELUMENDI
‘Gu ere bai!’ ekimeneko kidea

«Munduaren parte izatea gu ere bai»

DAVID SALINAS-ARMENDARIZ
Eusko Jaurlaritzako letratua

«Ellas nos representan»

IÑIGO SANTXO
MARTXEL TOLEDO
ESAITeko abokatu eta koordinatzaile ohiak

«Kopako finala, galdutako aukera»

ANDDE SAINTE-MARIE
Militante abertzale sozialista

«Gai hunekin politikaren sinesgarritasuna da jokoan»

fisify

VI. Euskal Herria Txapela 2021/22

Sailkapena ~ Emaitzak 

2021/22

VI. EUSKAL HERRIA TXAPELA

Sailkapena
Egutegia
Emaitzak

 TALDEAPt.JIBGAGKG
1ATHLETIC146420112
2REALA11632166
3OSASUNA6620446
4ALAVES2602416

NOIZTALDEA
EMAITZA
TALDEA
2021.09.18Alaves
0-2
Osasuna
2021.10.01Athletic
1-0
Alaves
2021.10.31Reala
1-1
Athletic
2021.10.07Osasuna
0-2
Reala
2022.01.02Alaves
1-1
Reala
2022.01.03Osasuna
1-3
Athletic
2022.01.10Alaves
0-0
Athletic
2022.02.20Athletic
4-0
Reala
2022.02.27Reala
1-0
Osasuna
2022.03.13Reala
1-0
Alaves
2022.04.10Osasuna
1-0
Alaves
2022.05.15Athletic
2-0
Osasuna

XI. Euskal Herria Kopa | Sailkapena ~ Emaitzak 

EMAITZAK 2021

XI. EUSKAL HERRIA KOPA

DATA
TALDEAEMAITZATALDEAKRONIKA
[FINALERDIA]
2021.08.22
12:00 LOINAZ
Reala
3-4Alavesehkirola.eus
[FINALERDIA]
2021.08.22
12:00 FADURA
Athletic4-0Eibarehkirola.eus
[3/4 POSTUA]
2021.08.28 18:00 OÑATI
Reala2-1Eibarehkirola.eus
[FINALA]
2021.08.29
16:00 ZARAUTZ
Athletic2-1Alavesehkirola.eus
DATA
TALDEAEMAITZATALDEAKRONIKA
2021.08.14 12:00
MUTILBEITI
Mutilvera
1-5Oiartzunehkirola.eus
2021.08.14 18:00
AÑORGA
Añorga9-0Angeluko Isatsakehkirola.eus
2021.08.14 18:00
SAN IGNACIO
San IgnacioØGasteizko Aurreraehkirola.eus
2021.08.21 18:00
San Ignacio
San Ignacio0-2Añorgaehkirola.eus
2021.08.22 12:00
Oiartzun
Oiartzun0-2Bizkerreehkirola.eus
FINALA
2021.08.29 12:00 ARETXABALETA
Bizkerre0-1Añorgaehkirola.eus
Share This