Finol eta Etxeberria nagusitu dira Euskal Herriko Ingude Txapelketan

Gorka Etxeberria oriotarra gizonezkoetan eta Virginia Finol iruñearra emakumezkoetan dira txapeldun berriak

Jokoan da Binakako Emakume Laboral Kutxa Txapelketa

Lau partida jokatu ziren larunbatean Ataunen, bi pilota goxuakin, bakarra mistoa erabilta eta laugarren bat 16 urte azpiko kategorian

Binakako Aizkolari Txapelketa Aian

Ugaitz Mugertza eta Julen Alberdi nagusitu dira Ruben Saralegi eta Eneko Otañoren aurka. Emakumeen banakakoan Nerea Sorondok Irati Astondoari irabazi dio. Harrijasotzean Xabier Peña izan da garaile

Zortzinakako Sokatira Txapelketako beste jardunaldi bat Burgun

Larunbatean jokatutako jardunaldian, aspalditik indarrean mantentzen duten nagusitasunari eutsi diote Beti Gazteko lesakarrek

IV. EUSKAL HERRIA TXAPELA 2019/2020  

ALAVES – EIBAR
OTSAILA 08
LARUNBATA
18:30
MENDIZORROTZA

ehkirola.eus
IV. EUSKAL HERRIA TXAPELA 2019/2020  

REALA – ATHLETIC
OTSAILA 09
IGANDEA
14:00
ANOETA

ehkirola.eus
IX. EUSKAL HERRIA KOPA 2019

REALA,
IX. EUSKAL HERRIA KOPAKO
TXAPELDUNA

ehkirola.eus
KIROLA

INDEPENDENTZIAREN
ERAGIN
EKONOMIKOA
KIROL
ESPARRUAN

seleccions.cat

Iritzia

MANEX ALTUNA
Kazetaria
naiz.eus

«España en San Mamés, un gol en propia puerta»

JON TORNER ZABALA
Kazetaria
argia.eus

«Zein kirolek dute arrakasta gehien emakumeen artean eta zergatik?»

JON TORNER ZABALA
Kazetaria
argia.eus

«Diru publikoa, zertarako?»

MARTXEL TOLEDO
ESAITeko kide ohia
berria.eus

«Akatsetatik ikasi eta aurrera egin»

Sailkapena ~ Emaitzak ~ Egutegia

2019/20

IV. EUSKAL HERRIA TXAPELA

Sailkapena
Egutegia
Emaitzak

 TALDEAPt.JIBGAGKG
1ATHLETIC10431061
2REALA94301116
3OSASUNA4411288
4ALAVES3410349
5EIBAR2402216

NOIZTALDEAEMAITZATALDEA
2019.08.24Osasuna0 - 0Eibar
2019.08.30Athletic2 - 0Reala
2019.09.22Athletic2 - 0Alaves
2019.09.26Reala3 - 0Alaves
2019.11.03Osasuna4 - 2Alaves
2019.11.24Eibar0 - 2Alaves
2019.11.24Osasuna1 - 2Athletic
2019.11.30Reala4 - 1Eibar
2019.12.14Athletic0 - 0Eibar
2019.12.22Osasuna3 - 4Reala
2020.02.09Alaves
Eibar
2020.02.09Reala
Athletic
2020.02.16Athletic
Osasuna
2020.02.16Eibar
Reala
2020.02.23Alaves
Athletic
2020.03.15Reala
Osasuna
2020.03.22Alaves
Reala
2020.03.22Eibar
Athletic
2020.04.12Alaves
Osasuna
2020.04.26Eibar
Osasuna
Share This