GRABNI Txapelketako Erramintako finalak jokatu ziren larunbatean

Pala Motzean Bizkaia izan zen txapeldun eta Larruzko Paletan Nafarroa nagusitu zen

Bizkaia Torneoaren zazpigarren jardunaldia jokatu da

Emaitzak: Maldonado-Ibai Perez 0 Gaubeka-Gordon 3 eta Necol-Maldonado 3 Garate-D.Ruiz 2

Urrezko Aizkolarien hirugarren jardunaldia jokatu zen larunbatean Lekunberrin

Hurrengo faserako txartela lortu zuten aizkolariak, Julen Olano, Ibai Soroa eta Goizeder Belza izan ziren

FUTBOLA | EUSKAL HERRIA TXAPELA

OSASUNA – REALA
MAIATZA • 23
IGANDEA
18:00
#SADAR

ehkirola.eus
FUTBOLA | EUSKAL HERRIA TXAPELA

AMAITUTA
ATHLETIC 2-2 OSASUNA
MAIATZA • 8
21:00
#SAN MAMES

ehkirola.eus

EUSKAL SELEKZIOA

EUSKAL HERRIA KIROLA
ELKARTEAREN
NONDIK
NORAKOAK
#ETB #HELMUGA

ehkirola.eus
EUSKAL HERRIA | ERREFERENDUMA

GU ERE
#HamaiakaGara
ALTXA.
SINATU.
ERABAKI.

hamaikagara.eus

Iritzia

DAVID SALINAS-ARMENDARIZ
Eusko Jaurlaritzako letratua

«Ellas nos representan»

IÑIGO SANTXO
MARTXEL TOLEDO
ESAITeko abokatu eta koordinatzaile ohiak

«Kopako finala, galdutako aukera»

IÑIGO SANTXO
MARTXEL TOLEDO
ESAITeko abokatu eta koordinatzaile ohiak

«Elkarlana inoiz baino garrantzitsuagoa da»

ANDDE SAINTE-MARIE
Militante abertzale sozialista

«Gai hunekin politikaren sinesgarritasuna da jokoan»

Eibar 3-0 Alaves

Eibar 3-0 Alaves

Eibarrek irabazi du V. Euskal Herria Txapela 2020/21 edizioaren hamazortzigarren partida. Athletic-Osasuna izango da hurrengo norgehiagoka, maiatzaren 8an.

Eibar-Alaves, larunbatean

Eibar-Alaves, larunbatean

Arratsaldeko 14:00etan hasiko da, Ipurua futbol zelaian. V. Euskal Herria Txapela 2020/21 edizioaren hamazortzigarren partida izango da

fisify

V. Euskal Herria Txapela | Sailkapena ~ Emaitzak ~ Egutegia

2020/21

V. EUSKAL HERRIA TXAPELA

Sailkapena
Egutegia
Emaitzak

 TALDEAPt.JIBGAGKG
1REALA13734093
2OSASUNA13734085
3ALAVES98233410
4ATHLETIC7814368
5EIBAR6813489
NOIZTALDEAEMAITZATALDEA
2020.09.27Eibar1 - 2Athletic
2020.10.04Alaves1 - 0Athletic
2020.10.18Eibar0 - 0Osasuna
2020.10.24Osasuna1 - 0Athletic
2020.12.06
Alaves0 - 0Reala
2020.12.13
Reala1 - 1Eibar
2020.12.23
Alaves2 - 1Eibar
2020.12.31
Athletic0 - 1Reala
2020.12.31
Osasuna1 - 1Alaves
2021.01.03
Reala1 - 1Osasuna
2021.02.07
Osasuna2 - 1Eibar
2021.02.21
Reala4 - 0Alaves
2021.02.28
Alaves0 - 1Osasuna
2021.03.21
Athletic1 - 1Eibar
2021.04.07
Reala1 - 1Athletic
2021.04.10
Athletic0 - 0Alaves
2021.04.26Eibar0 - 1Reala
2021.05.01Eibar3 - 0Alaves
2021.05.08Athletic2 - 2Osasuna
2021.05.23Osasuna-Reala

X. Euskal Herria Kopa | Sailkapena ~ Emaitzak ~ Egutegia

EMAITZAK 2020

X. EUSKAL HERRIA KOPA

DATA
TALDEAEMAITZATALDEAKRONIKA
[FINALERDIA]
2020.09.23
18:00 ZUBIETA
Reala
2-0Osasunaehkirola.eus
[FINALERDIA]
2020.09.23
18:30 LEZAMA
Athletic4-0Eibarehkirola.eus
[3/4 POSTUA]
2020.09.26
15:30 ERRENTERIA
Eibar0-3Osasunaehkirola.eus
[FINALA]
2020.09.27
16:00 AMOREBIETA-ETXANO
Athletic0-0 (7-8 p.)Realaehkirola.eus
Share This