Lehen Mailako bost euskal taldeeetako entrenatzaileak, elkarrekin futbolaz hausnartzen

Lehen mailako bost euskal taldeen entrenatzaileekin solasaldia atzo Donostian

Euskal Herriko launakako sokatira txapelketako jardunaldia Ozetan

Bigarren jardunaldi honen ostean Txapelketako finalerako sailkapena erabakita gelditu da

Herri kirolek blaituriko astebukaera

Aizkolari, harrijasotzaile eta ingude txapelketak izan ditugu asteburuan

Aimar Irigoienek Euskal Herriko Harri Handien txapela berreskuratu du

Harri Handien txapela diziplina honetan izan den harrijasotzailerik trebeenaren burura itzuli da

Euskal Herriko selekzioa Gabonetako nazioarteko igeriketa txapelketan

Abenduaren 29an Euskal Herriko selekzioa lehian nazioarteko igeriketa txapelketan

Lau eta erdiko Emakume Master Cup txapelketako finalistak

Abenduaren 15ean jokatuko dituzte finalak, Barakaldoko pilotalekuan.

Ehun urteren bueltan xareari gorazarre egingo diote Iruran

Hainbat ekitaldi antolatu dituzte Irura eta xarearen arteko loturak ehun urte bete dituenean

IV. EUSKAL HERRIA TXAPELA 2019/2020  

ATHLETIC – EIBAR
ABENDUA 14
LARUNBATA
18:30
SAN MAMES

ehkirola.eus
IX. EUSKAL HERRIA KOPA 2019

REALA,
IX. EUSKAL HERRIA KOPAKO
TXAPELDUNA

ehkirola.eus
EUSKAL ERRUGBI LIGA 2019

AVIRON,
EUSKAL ERRUGBI LIGAKO
TXAPELDUNA

eurobasquerugbychallenge.com

Iritzia

JON TORNER ZABALA
Kazetaria
argia.eus

«Zein kirolek dute arrakasta gehien emakumeen artean eta zergatik?»

JON TORNER ZABALA
Kazetaria
argia.eus

«Diru publikoa, zertarako?»

MARTXEL TOLEDO
ESAITeko kide ohia
berria.eus

«Akatsetatik ikasi eta aurrera egin»

MAIALEN GOIRIZELAIA
EHUko ikertzailea
berria.eus

«Euskal selekzioan nahi zaitugu»

Emakumezkoen Munduko Kopan

Emakumezkoen Munduko Kopan

Fiona Remadna Aviron Bayonnais taldeko jokalariari tokatu zitzaion IX.EHKopako jokalarien artean zokatu genuen saria: gaur Lyonen izango Mundu Kopako Finalean

Azken bideoak

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

Facebook

Bideoak

2019/20

IV. EUSKAL HERRIA TXAPELA

Sailkapena
Egutegia
Emaitzak

 TALDEAPt.JIBGAGKG
1ATHLETIC9330061
2REALA6320173
3OSASUNA4311154
4ALAVES3410349
5EIBAR1301216

NOIZTALDEAEMAITZATALDEA
2019.08.24Osasuna0 - 0Eibar
2019.08.30Athletic2 - 0Reala
2019.09.22Athletic2 - 0Alaves
2019.09.26Reala3 - 0Alaves
2019.11.03Osasuna4 - 2Alaves
2019.11.24Eibar0 - 2Alaves
2019.11.24Osasuna1 - 2Athletic
2019.11.30Reala4 - 1Eibar
2019.12.14Athletic
Eibar
2019.12.22Osasuna
Reala
2020.02.09Alaves
Eibar
2020.02.09Reala
Athletic
2020.02.16Athletic
Osasuna
2020.02.16Eibar
Reala
2020.02.23Alaves
Athletic
2020.03.15Reala
Osasuna
2020.03.22Alaves
Reala
2020.03.22Eibar
Athletic
2020.04.12Alaves
Osasuna
2020.04.26Eibar
Osasuna
2019

IX. EUSKAL HERRIA KOPA

1. MULTZOA
2. MULTZOA
3. MULTZOA
4. MULTZOA
FINALERDIETAN
Eibar
Aviron
Bizkerre
Mulier
Athletic
Oiartzun
Genets
S.Ignacio
Berriozar
Reala
Añorga
Alaves
~
~
~
1. FASEATALDEAEMAITZATALDEAKRONIKA
[4. multzoa]
2019.04.26
Mulier
4 - 1Berriozarehkirola.eus
[1. multzoa]
2019.05.01
Oiartzun0 - 3Añorgaehkirola.eus
[1. mulzoa]
2019.05.07
Usurbil
Añorga0 - 0
Penaltietan
5 - 6
Eibarehkirola.eus
[2. multzoa]
2019.05.01
Angelu
Genets
1 - 4Aviron
ehkirola.eus
[2. multzoa]
2019.05.05
Amurrio
Alaves
10 - 0Avironehkirola.eus
[3. multzoa]
2019.05.05
Getxo
Bizkerre
2 - 2
Penaltietan
1 - 4
San Ignacioehkirola.eus
2. FASEA
TALDEA
EMAITZA
TALDEA
KRONIKA
2019.05.12
San Ignacio
San Ignacio0 - 1Eibarehkirola.eus
2019.05.12
Gares
Mulier0 - 1Alavesehkirola.eus
FINALERDIAK
TALDEA
EMAITZA
TALDEA
KRONIKA
Arrasate
2019.05.28
Reala1 - 0Alavesehkirola.eus
Galdakao
2019.05.29
Athletic Club1 -1
Penaltietan
4 - 3
Eibarehkirola.eus
FINALA
TALDEA
EMAITZA
TALDEA
KRONIKA
Azpeitia
2019.08.24
Reala3 - 0Athletic
Share This