Igon Manzisidor eta Oihana Kortazar garaile Zaldibiako Mendi Lasterketan

210 korrikalarik egin zuten 27 kilometroko ibilbidea, 2.000 metroko desnibelarekin, Aralarko gainetan ibilita

Plazaz Plazako jardunaldia jokatu zen larunbatean Ziekon

Emaitza: Eneritz Arrieta-Naroa Elizalde 10 Ainhoa Ruiz de Infante-Olatz Ruiz de Larramendi 22

Juanenea eta Barrenetxeak aurrea hartu dute San Fermin Torneoan

Irabazleek lau puntu pilatu dituzte, Ansa II.a eta Larrañagari 30-26 irabazi ondoren.

EUSKAL SELEKZIOA

FUTBOL SELEKZIOAREN
OFIZIALTASUNA
NAHI DUGU
EUSKAL
HERRITARROK

telesforomonzonlab.eus
EUSKAL SELEKZIOA

.

EUSKAL SELEKZIOA
OFIZIALTASUNA!
EKAINA • 26
EUSKAL HERRITIK
MUNDURA

.

guerebai.eus

EUSKAL SELEKZIOA

EUSKAL HERRIA KIROLA
ELKARTEAREN
NONDIK
NORAKOAK
#ETB #HELMUGA

ehkirola.eus
EUSKAL HERRIA | ERREFERENDUMA

GU ERE
#HamaiakaGara
ALTXA.
SINATU.
ERABAKI.

hamaikagara.eus

Iritzia

PATXI GAZTELUMENDI
‘Gu ere bai!’ ekimeneko kidea

«Munduaren parte izatea gu ere bai»

DAVID SALINAS-ARMENDARIZ
Eusko Jaurlaritzako letratua

«Ellas nos representan»

IÑIGO SANTXO
MARTXEL TOLEDO
ESAITeko abokatu eta koordinatzaile ohiak

«Kopako finala, galdutako aukera»

ANDDE SAINTE-MARIE
Militante abertzale sozialista

«Gai hunekin politikaren sinesgarritasuna da jokoan»

Alaves-Osasuna, otsailaren 27an

Alaves-Osasuna, otsailaren 27an

Arratsaldeko 18:30etan hasiko da, Mendizorrotza futbol zelaian. V. Euskal Herria Txapela 2020/21 edizioaren hamairugarren partida izango da

Herri kirol jaialdia Beasainen

Herri kirol jaialdia Beasainen

2021 Urrezko Binakako Aizkolari zein Harrijasotzaileen Txapelketen eta emakumezkoen Harrijasotze lehiaketaren jardunaldiak izan ziren

Osasuna 2-1 Eibar

Osasuna 2-1 Eibar

Osasunaren garaipenarekin amaitu da V. Euskal Herria Txapela 2020/21 edizioaren hamaikagarren partida. Reala-Alaves izango da hurrengo norgehiagoka, otsailaren 21ean.

fisify

V. Euskal Herria Txapela | Sailkapena ~ Emaitzak ~ Egutegia

2020/21

V. EUSKAL HERRIA TXAPELA

Sailkapena
Egutegia
Emaitzak

 TALDEAPt.JIBGAGKG
1REALA168440103
2OSASUNA13834186
3ALAVES98233410
4ATHLETIC7814368
5EIBAR6813489
NOIZTALDEAEMAITZATALDEA
2020.09.27Eibar1 - 2Athletic
2020.10.04Alaves1 - 0Athletic
2020.10.18Eibar0 - 0Osasuna
2020.10.24Osasuna1 - 0Athletic
2020.12.06
Alaves0 - 0Reala
2020.12.13
Reala1 - 1Eibar
2020.12.23
Alaves2 - 1Eibar
2020.12.31
Athletic0 - 1Reala
2020.12.31
Osasuna1 - 1Alaves
2021.01.03
Reala1 - 1Osasuna
2021.02.07
Osasuna2 - 1Eibar
2021.02.21
Reala4 - 0Alaves
2021.02.28
Alaves0 - 1Osasuna
2021.03.21
Athletic1 - 1Eibar
2021.04.07
Reala1 - 1Athletic
2021.04.10
Athletic0 - 0Alaves
2021.04.26Eibar0 - 1Reala
2021.05.01Eibar3 - 0Alaves
2021.05.08Athletic2 - 2Osasuna
2021.05.23Osasuna0 - 1Reala

X. Euskal Herria Kopa | Sailkapena ~ Emaitzak ~ Egutegia

EMAITZAK 2020

X. EUSKAL HERRIA KOPA

DATA
TALDEAEMAITZATALDEAKRONIKA
[FINALERDIA]
2020.09.23
18:00 ZUBIETA
Reala
2-0Osasunaehkirola.eus
[FINALERDIA]
2020.09.23
18:30 LEZAMA
Athletic4-0Eibarehkirola.eus
[3/4 POSTUA]
2020.09.26
15:30 ERRENTERIA
Eibar0-3Osasunaehkirola.eus
[FINALA]
2020.09.27
16:00 AMOREBIETA-ETXANO
Athletic0-0 (7-8 p.)Realaehkirola.eus
Share This