EUSKAL ERRUGBI LIGA

Baionako Aviron
TXAPELDUN!

REALA TXAPELDUN!

IX. Euskal Herria Kopa
Reala 3-0 Athletic

EIBAR TXAPELDUN

III. Euskal Herria Txapela
Reala 1-2 Eibar

IV. EUSKAL HERRIA TXAPELA . 2019/2020  

OSASUNA – ALAVES
AZAROAREN 3AN
JOKATUKO DA,
IGANDEAN, 16:00ETAN

ehkirola.eus
IX. EUSKAL HERRIA KOPA / 2019

.

REALA 3-0 ATHLETIC

REALA TXAPELDUN!

.

ehkirola.eus
EUSKAL ERRUGBI LIGA

Finalean:
Biarritz 10-17 Aviron
Ordizia 50-7 Anglet
AVIRON TXAPELDUN!

eurobasquerugbychallenge.com

Iritzia

MARTXEL TOLEDO
ESAITeko kide ohia
berria.eus

«Akatsetatik ikasi eta aurrera egin»

MAIALEN GOIRIZELAIA
EHUko ikertzailea
berria.eus

«Euskal selekzioan nahi zaitugu»

EKAIN ROJO
EHUko irakaslea eta Nor Ikerketa Taldeko kidea
berria.eus

«Amerikako diaspora eta euskal selekzioa»

MARTXEL TOLEDO
ESAITeko kide ohia
berria.eus

«Atzera-bueltarik gabea»

↓ SARE SOZIALETAN GAUDE

Facebook

Bideoak

2019/20

IV. EUSKAL HERRIA TXAPELA

Sailkapena
Egutegia
Emaitzak

 TALDEAPt.JIBGAGKG
1ATHLETIC6220040
2REALA3210132
3EIBAR1101000
4OSASUNA1101000
5ALAVES0200205

NOIZTALDEAEMAITZATALDEA
2019.08.24Osasuna0 - 0Eibar
2019.08.30Athletic2 - 0Reala
2019.09.22Athletic2 - 0Alaves
2019.09.26Reala3 - 0Alaves
2019.11.03Osasuna
Alaves
2019.11.24Eibar
Alaves
2019.11.24Osasuna
Athletic
2019.12.01Reala
Eibar
2019.12.15Athletic
Eibar
2019.12.22Osasuna
Reala
2020.02.09Alaves
Eibar
2020.02.09Reala
Athletic
2020.02.16Athletic
Osasuna
2020.02.16Eibar
Reala
2020.02.23Alaves
Athletic
2020.03.15Reala
Osasuna
2020.03.22Alaves
Reala
2020.03.22Eibar
Athletic
2020.04.12Alaves
Osasuna
2020.04.26Eibar
Osasuna
2019

IX. EUSKAL HERRIA KOPA

1. MULTZOA
2. MULTZOA
3. MULTZOA
4. MULTZOA
FINALERDIETAN
Eibar
Aviron
Bizkerre
Mulier
Athletic
Oiartzun
Genets
S.Ignacio
Berriozar
Reala
Añorga
Alaves
~
~
~
1. FASEATALDEAEMAITZATALDEAKRONIKA
[4. multzoa]
2019.04.26
Mulier
4 - 1Berriozarehkirola.eus
[1. multzoa]
2019.05.01
Oiartzun0 - 3Añorgaehkirola.eus
[1. mulzoa]
2019.05.07
Usurbil
Añorga0 - 0
Penaltietan
5 - 6
Eibarehkirola.eus
[2. multzoa]
2019.05.01
Angelu
Genets
1 - 4Aviron
ehkirola.eus
[2. multzoa]
2019.05.05
Amurrio
Alaves
10 - 0Avironehkirola.eus
[3. multzoa]
2019.05.05
Getxo
Bizkerre
2 - 2
Penaltietan
1 - 4
San Ignacioehkirola.eus
2. FASEA
TALDEA
EMAITZA
TALDEA
KRONIKA
2019.05.12
San Ignacio
San Ignacio0 - 1Eibarehkirola.eus
2019.05.12
Gares
Mulier0 - 1Alavesehkirola.eus
FINALERDIAK
TALDEA
EMAITZA
TALDEA
KRONIKA
Arrasate
2019.05.28
Reala1 - 0Alavesehkirola.eus
Galdakao
2019.05.29
Athletic Club1 -1
Penaltietan
4 - 3
Eibarehkirola.eus
FINALA
TALDEA
EMAITZA
TALDEA
KRONIKA
Azpeitia
2019.08.24
Reala3 - 0Athletic
Share This