VIII. EUSKAL HERRIA TXAPELA 2023/24
AMAITUTA
ALAVES 0-1 REALA
MARTXOAK 31
MENDIZORROTZA
#EHTXAPELA
ehkirola.eus
VIII. EUSKAL HERRIA TXAPELA 2023/24
AMAITUTA
ATHLETIC 2- 0 ALAVES
MARTXOAK 16
SAN MAMES #BILBO
#EHTXAPELA
ehkirola.eus
EUSKAL SELEKZIOA
FUTBOL SELEKZIOAREN
OFIZIALTASUNA
NAHI DUGU
EUSKAL
HERRITARROK
telesforomonzonlab.eus
Iritzia
‘Gu ere bai!’ ekimeneko kidea
«Munduaren parte izatea gu ere bai»
DAVID SALINAS-ARMENDARIZ
Eusko Jaurlaritzako letratua
«Ellas nos representan»
IÑIGO SANTXO
MARTXEL TOLEDO
ESAITeko abokatu eta koordinatzaile ohiak
«Kopako finala, galdutako aukera»
ANDDE SAINTE-MARIE
Militante abertzale sozialista
«Gai hunekin politikaren sinesgarritasuna da jokoan»
Aitor Francesena surf egokituko munduko txapelduna
Mundu mailako bere bigarren urrezko domina da honakoa, aurrenekoa 2016. urtean erdietsi zuelarik
Ezkurra II-Zubirik 40-39 irabazi diete Goikoetxea V.a eta Aizpuru III.ari
Partida honen ondotik itxi egin dute Galarreta pilotalekua eta bertan behera gelditu da Sagardoaren Txapelketa
Leticia Canalesek hirugarren postua lortu du Sydney Surf Pro txapelketan
Txapelketa honetan irabazitako 6.500 puntuak baliatuta lehenengo hamarren artean sartuko da munduko zerrendan
Lehiatu da Sagardoaren Txapelketaren hirugarren jardunaldia Galarretan
B multzoko bigarren neurketan, Ansa II.a eta Larrañagak 40-29 hartu zuten mendean Juanenea-Garces bikotea
Azkoitia-Azpeitia maratoi erdia irailaren 19ra atzeratu egin dute
Covid-19a sortzen ari den ondorioak kontuan izanda eta erakundeek emandako aholku eta aginduak jarraituz hartu dute erabakia
Data berriak EMF-ren Mendi Eskiko Txapelketetarako
Bestalde, Euskal Selekzioa Cerlerrren ari da egunotan Mendi Eskiko frogak lehiatzen
Bertan behera geratu dira Emakume Master Cup txapelketako pilota goxoko finalerdiak
Koronabirusaren eragina dela eta, pilota enpresek jakinarazi dute asteburuko pilota jaialdiak ez direla jokatuko
Reala-Osasuna, bertan behera
Bertan behera gelditu da Reala-Osasuna, zein martxoaren 21ean jokatzeko ziren Alaves-Reala eta Eibar-Athletic. Ikusteko dago horren ondoren zer egingo den
Igandean, Reala-Osasuna
Igandean, martxoak 15, jokatuko da IV. Euskal Herria Txapela 2019/20 edizioaren hamaseigarren jardunaldia. Ateak itxita jokatuko da, koronabirusa dela eta
Multimedia
No Results Found
The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
VIII. Euskal Herria Txapela 2023/24
Sailkapena ~ Emaitzak
2023/24
VIII. EUSKAL HERRIA TXAPELA
Sailkapena
Egutegia
Emaitzak
TALDEA | Pt. | J | I | B | G | AG | KG |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ATHLETIC | 12 | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | 4 |
OSASUNA | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 5 | 3 |
REALA | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 5 |
ALAVES | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 9 |
NOIZ | TALDEA | TALDEA | |
---|---|---|---|
2023.08.19 | Osasuna | Athletic | |
2023.09.22 | Alaves | Athletic | |
2023.09.30 | Reala | Athletic | |
2023.10.01 | Alaves | Osasuna | |
2023.12.03 | Osasuna | Reala | |
2024.01.03 | Reala | Alaves | |
2024.01.13 | Athletic | Reala | |
2024.02.10 | Reala | Osasuna | |
2024.03.03 | Osasuna | Alaves | |
2024.03.17 | Athletic | Alaves | |
2024.03.31 | Alaves | Reala | |
2024.05.12 | Athletic | Osasuna | |
FINALA | TALDEA | TALDEA | |
- | - | - |
XIII. Euskal Herria Kopa | Sailkapena ~ Emaitzak
EMAITZAK 2023
XIII. EUSKAL HERRIA KOPA
'A' MAILA | TALDEA | EMAITZA | TALDEA | KRONIKA |
---|---|---|---|---|
A multzoa | ||||
2023.08.12 19:00 BASOZABAL Sondika | Bizkerre | 0 - 0 | Alaves | ehkirola.eus |
2023.08.18 18:30 SARRIENA Leioa | Bizkerre | 0 - 7 | Reala | ehkirola.eus |
2023.08.26 18:30 EL PRAO Guardia | Alaves | 0 - 4 | Reala | ehkirola.eus |
B multzoa | ||||
2023.08.12 19:00 FANDERIA Errenteria | Eibar | 3 - 0 | Osasuna | ehkirola.eus |
2023.08.16 19:00 LEZAMA 2 Lezama | Athletic | 1 - 1 | Eibar | ehkirola.eus |
2023.08.20 12:00 EL PORTARRON Mendigorria | Osasuna | 1 - 5 | Athletic | ehkirola.eus |
'A' 5/6 | ||||
2023.09.02 | Osasuna | 3 - 0 | Bizkerre | ehkirola.eus |
'A' 3/4 | ||||
2023.09.02 | Eibar | 5 - 0 | Alaves | ehkirola.eus |
'A' FINALA | ||||
2023.09.03 16:00 LEZAMA 2 ~ ETB ~ | Athletic | 4 - 2 | Reala | ehkirola.eus |
'B' MAILA | TALDEA | EMAITZA | TALDEA | KRONIKA |
---|---|---|---|---|
A multzoa | ||||
2023.08.16 18:00 UDAL KIROLDEGIA San Ignacio | San Ignacio | 5 - 0 | Eibar C | ehkirola.eus |
2023.08.16 20:00 Berriozar | Berriozar | 1 - 6 | Athletic C | ehkirola.eus |
2023.08.19 17:30 UNBE Eibar | Eibar C | 0 - 2 | Athletic C | ehkirola.eus |
2023.08.19 12:15 Berriozar | Berriozar | 1 - 1 | San Ignacio | ehkirola.eus |
2023.08.26 12:15 Berriozar | Berriozar | 5 - 1 | Eibar C | ehkirola.eus |
2023.08.26 17:00 UDAL KIROLDEGIA San Ignacio | San Ignacio | 1 - 6 | Athletic C | ehkirola.eus |
B multzoa | ||||
2023.08.19 11:00 URBIETA Igorre | Arratia / | 0 - 2 | / Reala B | ehkirola.eus |
2023.08.23 19:00 SAN DONATO Etxarri | Mulier | 0 - 2 | Reala B | ehkirola.eus |
2023.08.26 12:15 Mulier | Mulier | 1 - 0 | Arratia | ehkirola.eus |
'B' 5/6 | ||||
2023.09.02 | Arratia | 2 - 2 | Eibar | ehkirola.eus |
'B' 3/4 | ||||
2023.09.03 | San Ignacio | 1 - 1 | Mulier | ehkirola.eus |
'B' FINALA | ||||
2023.09.02 | Athletic C | 0 - 2 | Reala B | ehkirola.eus |