EH Txapela / Euroeskualde Kopako finala: Athletic-Osasuna, abuztuaren 3an

Norgehiagoka 20:30etan hasiko da. Sarrerak ehkirola.eus webgune honetan daude salgai

Athletic 2-2 Osasuna

VIII. Euskal Herria Txapelaren hamabigarren eta azken partida izan da. Finala, Athletic-Osasuna, abuztuaren 3an jokatuko da

Athletic – Osasuna, larunbatean

VIII. Euskal Herria Txapelaren hamabigarren partida izango da, sailkapen faseko azkena.

 VIII. EUSKAL HERRIA TXAPELA / EUROESKUALDE KOPA
 .

FINALA
ATHLETIC – OSASUNA
ABUZTUAK 3 • 20:30
#LASESARRE
BARAKALDO

 .
Euskal Herria Kirola
 VIII. EUSKAL HERRIA TXAPELA / EUROESKUALDE KOPA

SARRERAK:

TRIBUNAK 25 €
ALBOKOAK 20 €
16 URTE ARTE 10 €

EROSI
HEMEN

Euskal Herria Kirola
 EUSKAL HERRIKO KIROL MARKAK

EUSKAL HERRIKO
KIROL MARKAK,
ERREKORRAK, ERRONKAK
#KIROLESPARRUA

kirolerrekorrak.eus
 EUSKAL SELEKZIOAK

EUSKAL SELEKZIOAK
NAZIOARTEAN
SELEKZIO OFIZIALEN
ZERRENDA
#OFIZIALTASUNA

ehkirola.eus
EUSKAL SELEKZIOA

EUSKAL HERRIA KIROLA
ELKARTEAREN
NONDIK
NORAKOAK
#ETB #HELMUGA

ehkirola.eus
EUSKAL SELEKZIOA

FUTBOL SELEKZIOAREN
OFIZIALTASUNA
NAHI DUGU
EUSKAL
HERRITARROK

telesforomonzonlab.eus

Iritzia

PATXI GAZTELUMENDI
‘Gu ere bai!’ ekimeneko kidea

«Munduaren parte izatea gu ere bai»

DAVID SALINAS-ARMENDARIZ
Eusko Jaurlaritzako letratua

«Ellas nos representan»

IÑIGO SANTXO
MARTXEL TOLEDO
ESAITeko abokatu eta koordinatzaile ohiak

«Kopako finala, galdutako aukera»

ANDDE SAINTE-MARIE
Militante abertzale sozialista

«Gai hunekin politikaren sinesgarritasuna da jokoan»

Alaves 3-Athletic 1

Alaves 3-Athletic 1

FUTBOLA/EUSKAL HERRIA TXAPELA   FITXA TEKNIKOA: ALAVES: Pacheco; Agirregabiria, Laguardia, Maripan, Alexis (Wakaso, 53′); Pina, Manu Garcia, Pedraza, Ibai Gomez; Munir (Ely, 85′) eta Guidetti (Sobrino, 77′). ATHLETIC CLUB: IKepa; Unai Núnez, Yeray, Íñigo...

Oiartzun 1-Añorga 2

Oiartzun 1-Añorga 2

Gaur arratsaldean Oiartzungo Karla Lekuonan Añorgak 2 eta 1 irabazi dio Oiartzun taldeari. Hartara, 2018ko Euskal Herriko Kopako 1. Multzotik Añorga pasatu da 2. fasera, pronostikoen arabera faboritoa Oiartzun zela pentsatzea bazegoen ere.

Mulier 5-Osasuna 4  (penaltietan)

Mulier 5-Osasuna 4 (penaltietan)

Jokoa 0-0 amaitu ondoren, Mulier nagusitu da penalti jaurtiketan eta zuzenean pasako da Euskal Herriko Futbol Koparen 2. fasera, 4. multxoan bi talde bakarrik egokitu direlako.

Aviron Bayonnais 1-Pauldarrak 11

Aviron Bayonnais 1-Pauldarrak 11

Pauldarrak 2. multzoko lehen kanporaketa pasatu ondoren San Ignacioren aurka jokatuko dute hurrengo kanporaketa, 3. multzotik bigarren fasera pasako den taldea erabakitzeko.

Reala 3-Athletic 1: Reala 2018ko txapelketaren buru

Reala 3-Athletic 1: Reala 2018ko txapelketaren buru

FUTBOLA/EUSKAL HERRIA TXAPELA   Argazkia: Juan Carlos RUIZ / FOKU [naiz.eus] → berria.eus: Baten poza, bestearen ezina → naiz.eus: La Real se impone al Athletic en el derbi de Anoeta Reala 3 - 1 Athletic Reala: Moya; Raul Navas, Llorente, Elustondo (Odriozola,...

Zarautz 2-Oiartzun 3

Zarautz 2-Oiartzun 3

Aldez aurretik Asti Txikiko partidan Oiartzun faborito argia bazen ere, oso lehiatua izan da, Zarautz aurretik jarri da, eta azken uneraino ez dute lortu oiartzuarrek garaipena.

Aurrera 0-Eibar 4

Aurrera 0-Eibar 4

VIII. Euskal Herriko Futbol Kopako lehen kanporaketan, Eibarrek 0 – 4 irabazi dio Gasteizko Aurrera taldeari, atzo Olaranben (Gasteiz) jokatutako norgehiagokoan. Lehenengo faseko kanporaketa honen ostean, Eibarrek I. Multzoko hirugarren taldearen aurka egingo du, Angeluko Genêts taldearen aurka alegia.

VIII. Euskal Futbol Kopa hasi da

VIII. Euskal Futbol Kopa hasi da

FUTBOLA/EUSKAL HERRIA KOPA   Argazkia: JON URBE/ARGAZKI PRESS / berria.eus Hasi da Euskal Herriko VIII. Futbol Kopa: lehen faseko lehen kanporaketak  aste honetan jokatuko dira. Lehen partida Aurrera de Vitoriak eta Eibarrek jokatuko dute,  apirilaren 26an,...

Multimedia

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

fisify

VIII. Euskal Herria Txapela 2023/24

Sailkapena ~ Emaitzak 

2023/24

VIII. EUSKAL HERRIA TXAPELA

Sailkapena
Egutegia
Emaitzak

TALDEAPt.JIBGAGKG
ATHLETIC136411106
OSASUNA11632175
REALA8622275
ALAVES1601519
NOIZTALDEA
EMAITZA
TALDEA
2023.08.19Osasuna
0 - 2
Athletic
2023.09.22Alaves
0 - 2
Athletic
2023.09.30Reala
3 - 0
Athletic
2023.10.01Alaves
0 - 2
Osasuna
2023.12.03Osasuna
1 - 1
Reala
2024.01.03Reala
1 - 1
Alaves
2024.01.13Athletic
2 - 1
Reala
2024.02.10Reala
0 - 1
Osasuna
2024.03.03Osasuna
1 - 0
Alaves
2024.03.17Athletic
2 - 0
Alaves
2024.03.31Alaves
0 - 1
Reala
2024.05.11Athletic
2 - 2
Osasuna
FINALATALDEA
EMAITZA
TALDEA
2024.08.03Athletic
-
Osasuna

XIII. Euskal Herria Kopa | Sailkapena ~ Emaitzak 

EMAITZAK 2023

XIII. EUSKAL HERRIA KOPA

'A' MAILA TALDEA EMAITZA TALDEA KRONIKA
A multzoa
2023.08.12 19:00
BASOZABAL Sondika
Bizkerre
0 - 0
Alavesehkirola.eus
2023.08.18 18:30
SARRIENA Leioa
Bizkerre
0 - 7 Realaehkirola.eus
2023.08.26 18:30
EL PRAO Guardia
Alaves 0 - 4 Realaehkirola.eus
B multzoa
2023.08.12 19:00
FANDERIA Errenteria
Eibar 3 - 0 Osasunaehkirola.eus
2023.08.16 19:00
LEZAMA 2
Lezama
Athletic 1 - 1Eibarehkirola.eus
2023.08.20 12:00
EL PORTARRON Mendigorria
Osasuna 1 - 5Athleticehkirola.eus
'A' 5/6
TALDEA
EMAITZA
TALDEA
KRONIKA
2023.09.02Osasuna3 - 0Bizkerreehkirola.eus
'A' 3/4
TALDEA
EMAITZA
TALDEA
KRONIKA
2023.09.02Eibar5 - 0Alavesehkirola.eus
'A' FINALA
TALDEA
EMAITZA
TALDEA
KRONIKA
2023.09.03 16:00
LEZAMA 2 ~ ETB ~
Athletic4 - 2Realaehkirola.eus
'B' MAILA TALDEA EMAITZA TALDEA KRONIKA
A multzoa
2023.08.16 18:00
UDAL KIROLDEGIA
San Ignacio
San Ignacio
5 - 0
Eibar Cehkirola.eus
2023.08.16 20:00
Berriozar
Berriozar
1 - 6Athletic Cehkirola.eus
2023.08.19 17:30
UNBE
Eibar
Eibar C 0 - 2Athletic Cehkirola.eus
2023.08.19 12:15
Berriozar
Berriozar
1 - 1San Ignacioehkirola.eus
2023.08.26 12:15
Berriozar
Berriozar
5 - 1Eibar Cehkirola.eus
2023.08.26 17:00
UDAL KIROLDEGIA
San Ignacio
San Ignacio
1 - 6Athletic C
ehkirola.eus
B multzoa
2023.08.19 11:00
URBIETA Igorre
Arratia / 0 - 2 / Reala Behkirola.eus
2023.08.23 19:00
SAN DONATO
Etxarri
Mulier 0 - 2 Reala B ehkirola.eus
2023.08.26 12:15
Mulier
Mulier 1 - 0 Arratiaehkirola.eus
'B' 5/6
TALDEA
EMAITZA
TALDEA
KRONIKA
2023.09.02
Arratia2 - 2Eibarehkirola.eus
'B' 3/4
TALDEA
EMAITZA
TALDEA
KRONIKA
2023.09.03San Ignacio1 - 1Mulier ehkirola.eus
'B' FINALA
TALDEA
EMAITZA
TALDEA
KRONIKA
2023.09.02Athletic C0 - 2 Reala Behkirola.eus