Azken sinadurak

390 Leparoux Lionel Entraineur, Kapito harri
389 Andoni Zabala Lekuona TXOST
388 Iker Amarika Larrabetzu, Bizkaia
387 José Luis Isazelaia Igartua Semea/pala, Adurza
386 Asier Arregi Martinez
385 Jokin Larrañaga larrañaga Lehendakaria, Zaramaga Pilota Elkartea
384 Verónica Maruri Pérez Vitoria-Gasteiz, Álava
383 Idoia Zabaleta Moran
382 maider beheran Ikusle
381 Estibaliz Galarreta Semea eskuz jolasten da , Adurtza
380 Rubén Espino Lopez Mendiola, Adurtza
379 Iñaki Mondragon Aiastui
378 Asier Amondo
377 José manuel Leonardo ibarrola
376 maritxu arburua
375 David Navarro Adurtza
374 Maria Rodríguez Lorente Vitoria-Gasteiz, Adurtza Jai alai
373 Cristina Zabaleta Moran Bai semea palan jokatzen du, adurtza Jai Alai
372 Josu Iruarrizaga Jokalaria eta entrenatzailea, Adurtza Jai-Alai
371 Julen Larrañaga Pilotaria, Zaramaga
370 Aitor Bezares Vitoria-gasteiz, ARABA / ÁLAVA
369 Mirentxu ARAMENDI-OLAIZOLA
368 Nerea Telletxea Pasaia, Gipuzkoa
367 Ekaitz Gutierrez Arrate
366 Edurne Fernandez Urrestarazu Intza
365 Xabier Barbara Ugalde Afizionatua
364 Iñaki Kortajarena Morrás
363 Igor Arroyo Olaizola
362 Beatriz Auzmendi Jimenez vitoria gasteiz, Txukun Lakua
361 Bixente Harreguy
360 Aitor-Mikel Iturrino jokalaria, B.A.C Biharritz
359 Miren Edurne Fernandez de Antona Ulibarri zaramaga pilota elkartea
358 Jean LEFEVRE CORMEILLES EN PARISIS
357 AITOR LARRAÑAGA ARANBURU Zaletua,ikuslea soilik
356 Andoni Agirre
355 Amaia Uriarte Larrinaga
354 Helena Albisu Landa Idazkaria, Lezao
353 Mikeldi Arregi
352 Maria Estibaliz Gerrikabeitia Askaiturrieta Gurasoa, Durangoko pelota eskola
351 Yone Vaz Madre de pelotari, Herriaren
350 Antonio Picon Vilares Okondo, Álava
349 Eguzkiñe Tena Valero
348 Rafael Martinez Larrazabal Mano, Zaramaga
347 Jokin Larrieta Velasco Pelotari juvenil, Txukun Lakua
346 Ana Arregi
345 Marisa Tena Herriaren
344 Mikel Sanz Jokalaria, Zaramaga
343 Asier Irazusta Zarra
342 Gaizka Zumelaga castillo
341 Jose Miguel Garcia Santos Esku pilota, Txukun Lakua
340 Iñigo Martinez Pilotaria, Zaramaga
339 Natxo Urkixo Orueta Zalea
338 Eva Maria Llamas
337 Oihana Plazaola Ugarte Semea, Txukun Lakua
336 Mikel Osa Poncela Aficionado, Txukun lakua
335 Zuriñe Balza de Vallejo
334 Gorka Gonzalez Entrenador, Txukun Lakua
333 Aitor Otxoa Plagaro
332 Ainhoa Aguirre Soubies
331 IBAN MARTÍNEZ DE OSABA ARREGI
330 Arturo Bazan Gasteiz, Txukun Lakua
329 Joxerra Melguizo bezares Aficionado., Txukun lakua
328 Nekane Miguel Ircio Zalea
327 Eguzkine Yurrebaso
326 Oskar García de Andoin Vitoria, Araba-Álava
325 Imanol Irazusta
324 Iker Fernández Jokalaria, Zaramaga
323 Jon Villa Aizpurua
322 Puy Otxoa San Román Ama de pelotari, Zaramaga
321 Ander Atin Ruiz de Viñaspre Pilotaria, Zaramaga
320 Edurne Junguitu Martioda, Txukun lakua
319 Xabi Larretche
318 Peio Etxeleku Pilotaria joko garbi eta errebotean, Luzean iparraldean eta Txost Gipuzkoan
317 charles iralour esku hutska, goizeko izarra
316 veronique iralour ezku hutska, goizeko izarra
315 Isabel Fernández garayar
314 Felix Lisarri Lacalle Afizionatua, Donostia
313 Naroa Etxeberria Muñoa
312 Jesus Etxeberria Galarza
311 Dunixe Larralde Endaiarrak
310 Marta Alonso
309 Marta Ayestaran Morcillo
308 José mari Pararte Graña
307 Idoia Muxika Alonso
306 Daniel Berrogui arrondo Pala cuero, Oberena
305 marc iribarne
304 Pedro Maria Garcia Garitaonandia Presidente, Ezkurdi Jai Alai Durango
303 Xanti Enparantza Leunda Zalea
302 Miguel de Castro
301 Izaskun Muñoa Garmendia
300 Jon Mikel Benito del Valle Zaletua
299 Ixabel Etxeberria
298 Arantza Perez
297 Enrique Bengoetxea Oiarbide
296 Idoia Eraso
295 Julio Linde
294 Mattin Sorzabalbere Arruabarrena Hendaia/Hendaye
293 Txema Ugarte Lopetegi IRUN, -
292 Iñaki Rodriguez
291 Maite San Migel
290 Xabier Burgaña Goñi
289 Maite Espinosa Mendikute Donostia, Gipuzkoa
288 Josepi Iztueta nazabal
287 Jexux Murua Gorostidi Entrenatzailea, Intxurre
286 Bernadette Oillarburu
285 jose angel zubiria odriozabala
284 Rosa Maria Araneta azurmendi Aficionada, Federación vasca de pelota
283 martinez de barranco Iosu
282 M. Lourdes Goikoetxea Soroa Aficionada, ------
281 Mikel Cabodevilla Zuzendaria, Donibane
280 PATXI ZUBIZARRETA afizionatua, danok bat
279 Jexux Senar Aristorena
278 oxemiel zabalo jarraitzalea
277 Mauricio Zubillaga Duinat Delegado entrenador, Arrasate
276 Kontxi Zabala Burguete Aficionada
275 María José Iraizoz Sanzol Seleccione una Población, NAVARRA
274 Marie Christine Borda
273 Jean Bandet
272 Patxi Ayorga medina
271 Juan Cruz Ruiz de Ángulo Pérez Euskal. Kirolak
270 Aitor Tembra
269 Enrique Gorrotxategi Aficionado
268 EPLE KIROL KLUBA PILOTAKO KLUB FEDERATUA, EPLE KIROL KLUBA
267 Sophie Bussiere
266 Jon Petrissans Ttipitan aritua
265 Pierre BERASATEGUI Sélectionnez un département / état
264 Xerar URRUTIA
263 Juan Manuel Erasun Eizmendi Pilota eskolako koordinatzailea, Ziotza
262 Alexandre Galardi
261 FREDERIC BARRERE PILOTAZALE
260 Oihan Susperregi Basalo
259 Miren Jauregi Harremanik ez , Euskalduna
258 Christian JAUREGUI
257 Imanol Borda Olague
256 Sara Barandiaran Forcada
255 Ainara Maya
254 Mikel Estonba Minchero
253 Idoia Genua Alzuri
252 Iñigo Santesteban Barrena Jokalaria izan nintzen, Ardoi
251 Aitor Mendizabal Badiola Antzuola, Antzuola
250 Xarlo Etchezaharreta Deus
249 José mari Mancisidor Erquicia Jai alai, Danok Bat P.E
248 Marian Urruela / Zurimendi
247 Bernadette Berra
246 Zugaitz Sallaberry Donibane Lohitzune, LUZEAN
245 Inge Arin Larrañaga Pala, Azkaindarrak bat
244 manu Muguerza Perello zumaia, Guipúzcoa
243 Elixabeth González Sallaberry
242 Ania BISCAY
241 Jenofa ELDUAYEN LUZEAN
240 Pilipe Darricau Zesta Punta, Luzean
239 Nikolas Blain
238 asier uribe pilotari ohia eta entrenatzailea, luzean
237 Asier Antxia telleria
236 Jorge Cristobal
235 Jone Goiri Zarandona Eskupilotaria, Txokoan
234 Leire Etxebarria Gaztelu Esku pilota, Txokoan Emakume Pilotarien Elkartea
233 Iker Lain Castiella Imaz Jarraitzailea
232 Imanol Etxeberria Zubiaurre Lehendakaria, Euskal Jolas
231 Solano Mena Jose Felix ...
230 Jon ander Albisu
229 Maitane Sarobe Olaetxea palista, Hernaniko palistak
228 Malen Oiartzabal Zinkunegi Zalea
227 Beñat Artetxe Fan
226 Gaizka Carregal Adiskide
225 Txomin Ezkutari Sola Ikuslea
224 Jon Arregui Zizur Mayor, Ardoi
223 Aitor Zapirain Larreta Pilotaria, E.P.L.E.
222 Xabier Biurrun Aficionado, Ardoi
221 Unai Atutxa Pilotaria, Adiskide
220 Pedro Soriano
219 Iker Urmeneta Zabala Pelotaria, Eple
218 Danel Sagarduy Gonzalez Pilotari federatua, Adiskide (Galdakao)
217 Aitor Servier Zale, lagunarteko pilotaria
216 MIKEL BENGOETXEA IPARRAGIRRE zubieta, gipuzkoa
215 Enaitz Telletxea Sein Pilotaria, Erreka
214 Ibon Taberna Karrera Pilotaria, E.P.L.E
213 Hondarribi Pilota eskola Responsable , Hondarribi
212 Aitor Leonet Arbelaitz Pala, Txost
211 Aitor Lizarbe Aldazabal Alde Zaharra
210 Naur Junguitu imaz Pelotari, Adurtza
209 Eneko Lujanbio Palista, Hernani
208 jose maria ostolaza pagoaga Deba, Guipúzcoa
207 Aitor Sánchez madoz Jugador y juez, Herriaren
206 Maite Iriarte etxaniz
205 Mikel Larunbe Garcia Del Castillo Profesionala, Baiko
204 Aritz Rekalde Andoain, Gazteleku
203 Naiara Arrillaga MTE
202 Ainara Orue Zorroza Esku pilota, Txokoan emakume pilotarien elkartea
201 Juan Ezquerro Olaizola Pilotaria, Rr
200 Iñaki Juaristi Pala, Txost
199 xabier berasategi Olaberria, Gipuzkoa
198 Enrike Mendizabal Aguirregabiria
197 IÑAKI PEREZ ZIZURKIL, GUIPUZCOA
196 Aitor Lanceta Garcia Arduraduna, Atzapar
195 Joxe Mikel Garmendia Etxandi Jokalari ohia, txapelketa antolatzailea, taldeko lehendakaria, Arkirun Pilota Kluba
194 José Luis Turrillas Aranceta
193 Joseba Iñaki ETXEBERRIA SAGARNA DONOSTIA-SAN SEBASTIAN, Gipuzkoa
192 Andoni Ugalde
191 Beñat Iñarra Lasa Pilotaria eta zuzendaritzakoa, Bergara K.E.
190 Marian Eizagirre Ibarra Pelotariaren ama, Akarregi
189 Beñat Garmendia Achutegui Pilotaria, Aspe
188 Iratxe Etaio Iturri Kamaraka
187 Jurgi Larrañaga Aramendi Pilotari ohia, Ilunpe
186 Xabier Erostarbe Pelotaria
185 Antoine Samora Educateur, Endaiarrak
184 Juan Urrutia goicoechea Social Al
183 Naroa Saez
182 Aitor Elordi txakartegi Pilotaria, Aspe
181 Iker Irribarria Aspe
180 Jokin Arruti Bereziartua Pelota zalea naiz.
179 Erik Jaka Soroa Pelotari profesionala, Aspepelota
178 Iker Muruamendiaraz Alberdi Entrenatzailea, Bergara Pilota Eskola
177 Xabier Tolosa Abendibar
176 Oier Etxebarria Urkiza Pilotaria, Aspe
175 Zuriñe Marcos Hornes
174 juan mari enbil martikorena delegatua eta diruzaina, lizardi igeldo
173 MIKEL LARRALDE LEHENDAKARIA, ENDAIARRAK
172 Julen Ribera Blanco
171 mikel isasi iriondo Pelotari ohia, juntako kidea, Oizpe pelota talde, Berriz
170 Koldo Agirre mujika Murumendi
169 Amaia Irazustabarrena Jauregi Hernani, CD HERNANI
168 RAMON TATIEGI ITURBE ZUZENDARITZAKO KIDEA, ALLERRU-ARKIRUN
167 IOSEBA MIKEL URRUTIA RIVERO PELOTARI ZESTA PUNTA, Gazteleku Andoain
166 Joxemari Gonzalez Andoain, País Vasco
165 Nekane Larrañaga intxaurrondo
164 Oier Iantzi Ordoki
163 Julen Gorostizaga Elu Pilotariaren gurasoa, Kamaraka eskupilota KT Arrankudiaga
162 Iñaki Alberdi Narbaiza
161 Ion Zarandona Egia Pelotari, Gasteiz Jai-Alai
160 Hibai Olasolo Txurruka Cesta punta , Gasteiz Jai Alai
159 Ander Fdez. de Landa Mas Pilotaria, Gasteiz Jai Alai
158 Agoitz Altzugarai
157 Andrea Plaza Garbisu
156 Aintzane Esnal Zulaika
155 Rebeka Ubera
154 Iñaki Aizpurua urkola Zumaia kirol elkartea
153 Maite Iraola Martinez Jokalari afizionatua, Ramuntxo
152 Jon ARANDIA ISUSI Pelota klub baten presidentea, Arrankudiagako KAMARAKA pilota kirol elkartea
151 Ibai Sagastibeltza Uranga Pilotaria , Aurrera
150 Miren Errea Nuño Pilotaria, Auñamendi k.e.
149 Marian Sagastibeltza bengoetxea Bortziriak
148 Ainhoa Iparragirre Mendia Pilotajauku
147 Belen Sagastibeltza Aurrera
146 Olatz Mitxelena sagastibeltza Bortziriak
145 Xabier Ojer nieto Federado, Maitena
144 Pedro luis del Rey Garces 28235, Gipuzkoako epaileak
143 Iban Estebez andres Zalea
142 Iñaki Mutuberria Vilallonga Pelotari - entrenador - seleccionador - juez oficial, Ramuntxo Trinkete Klub
141 JUAN JOSE ATXA MINDEGIA PILOTA TALDE BATEKO LEHENDAKARIA, TXARUTA PILOTA ELKARTEA
140 Pili Gomara
139 Felix Irazustabarrena Arsuaga
138 Izaskun Zubieta
137 Ane Isasmendi Txurruka Palista, Errekaleor
136 Iñaki Odriozola Elizburu Zalea
135 Igone Getaria Arambillet
134 RUFINO REKALDE ARANZABAL BERE DELEGATU IZANA ETA ORAIN LAGUNA, C.D.HERNANI
133 Iñaki Ugarte waliño Ezer ez
132 Cristina Suarez Oribe Alegria-Dulantzi, Eskuhuska
131 Amaia Karrikiri Garaño
130 lourdes peña Donostia, Gipuzkoa
129 Montse Reiris Buceta Euslal giroa
128 Jon Joseba Andueza Otaegui Paleta goma, Beloki P.E.
127 Imanol Galardi Zapirain Oiartzun, Guipúzcoa
126 Iker Getaria Arambillet Oiartzun, Guipúzcoa
125 Julen Iriarte irazoki Pala goma, Fronton lopez
124 Martxel Toledo Garmendia Antolakuntza, GIRIZIA
123 Andoni Balerdi Aperribai lehendakaria, OLALDE E.K
122 Iñaki Ostolaza Manterola Zumaiako elkartekoa, Zumaiako kirol elkartea
121 Manu Amado Argazkilaria, Begira Elkartea
120 Nerea Zubillaga olague Pala, Medillorri
119 Maider Arizmendiarrieta Astarloa
118 Maitena Montalban Bilbao Pilotariaren ama, Izarra Portugalete
117 David Salinas-Armendariz Zalea
116 Pagoa Iriarte Jokalaria, Auñamendi
115 Gorka Otaño Uria zaletua
114 Aitor Zazpe Urmeneta Entrenatzailea, Auñamendi
113 Jon Iraeta Usabiaga
112 Irati Ruiz de Azua Lahidalga Pala goma, Errekaleor
111 Ibon Garro Urizar Pelotaria, Errekaleor
110 Beñat Candela Kortabitarte Pilotaria, Adurtza
109 Iñaki Anda Urtaran Pala jokalaria, Adurtza
108 Ismael García muñoz
107 Txetxi Ruiz Vilas ESKUZ , Peña Pelotazale
106 Jose Luis Zabala
105 Aritz Carballo Ernaga Monitorea , Auñamendi
104 Eduardo Agirre Gogortza Delegatua, Zestoa
103 Haritz Zabala Murua Pilotaria, Intxurre
102 Koldo Ayerdi Serrano Atzapar
101 Inhar Olabide Pilotajauku
100 Javier Millet mendibil Pelotaria, U.K.E.
99 Oihane Sagaseta López Pilotazaleen ama naiz, Zugarralde
98 joseba luzuriaga pilota argentinarra, errekaleor
97 Garikoitz Aizkorreta Aduriz Pala Goma, Eple P.K.E
96 Aitzol Goikoetxea Arriola Zalea
95 Igor Mitxaus Nieto Entrenatzailea, Larraun
94 Iker Izquierdo Argentina, Maitena
93 Iban Arantzamendi Ariztondo Pilotaria, Errekaleor
92 amaia alboniga madina
91 Mikel Aparicio Olabarri
90 Jorge Alzueta vera Mano, Zugarralde
89 Zuriñe Foronda Rojo Puntista baten arreba , Dania Jai Alai
88 Ane Ibañez Monton Pilotaria , Errekaleor
87 Aner Barriola Azaldegui
86 Larraitz Bilbao Gorostiaga Usánsolo, Usánsolo
85 Jabi Artetxe Etxebarria Olarreta
84 Aitor Muruamendiaraz Direktibo, Bergara pilota eskola
83 Hodei Otxandiano Gorospe Jokalaria, Errekaleor
82 Nikel Letamendia Aramburu Pilotari, Ramuntxo
81 Patricia Álvarez Rueda
80 Aitor Ibarra Alberdi
79 Jose Ignacio García Quincoces Presidente, IRTXAN
78 Eider Zaldua Azkoitia
77 Ibai Larrañaga Urdanpilleta
76 Txema EGIGIREN
75 Ekaitz Alkorta Kareaga
74 Unai andres arrastia Elgeta, Gipuzkoa
73 Itziar Usabiaga Arriola Me gusta y en mi familia se practica en modo aficionado
72 Maialen Alkorta Azkoitia Azkoitia, Guipúzcoa
71 Aitor Aketxe Loñaz Presidente, IBARRA Pilota Elkartea
70 Karlos Sanchez Beasain, Guipuzcoa
69 Julen Oñederra Astigarraga Euskal pilota, Oteiza pelota elkartea
68 Miren Matias Alkaiaga Ikuslea
67 Joxe Mari Ibarburu Arotzena EtB
66 Maddi Iturriotz Alkorta Pilotaria, Intxurre
65 Koldobika alberta Tellitu Mejia jarraitzailea
64 Patri Espinar Pilotaria, Plaza Emakumeak
63 Josu Salegi Zubimendi Pala goma, Zumaia
62 Oneka Karrera Karrera Palista, Intxurre
61 Ioana Pickford
60 Josu Ofizialdegi Goikoetxea Unibetsidadean sartu arte jolastua, Artziniega
59 Joxeba Lizaso Miner Urnieta
58 Eritz Gago Aierdi
57 Cristina Álvarez Martínez Usansolo, VIZCAYA
56 Julen Fraile Usansolo, Bizkaia
55 Unai Alberdi Gorostidi Pelotaria, Ilunpe
54 Aitor Borda. Lekuona Semea pilotan, Euskal Giroa
53 Daniel Loza Pelotari, Ramuntxo TK
52 Pedro Ibañez Fernandez Delegado , Goierri
51 Bixintxo Bilbao
50 Oskar Robles Lopez
49 Mikel Larizgoitia Zaletua, Urruti hools
48 Beñat Perez Izaguirre Pelotari, Euskal giroa
47 xabier iraeta
46 Mikel Manterola Loyarte Paleta Goma, Alde Zaharra
45 Sergio Marzo cidoncha
44 Miguel Angel Lopez angulo
43 Julen Aguirre bilbao
42 Jagoba Uranga Gorostiza Pelotari, Lapke K.E
41 Aitor Oteiza Amilibia Azkoitiko oteiza
40 Aitor Azkoitia Jokalaria, Azkoitiko Oteiza Pilota Kirol Elkartea
39 Alex Juaristi Larrañaga Pilotaria eta lehendakaria, Azkoitia Oteiza P.K.E.
38 Andoitz Aranburu iradtorza Antzuola
37 José Manuel González Legarreta Arduraduna, UKE
36 Alain Luisa Utkola Pala goma, Kuku
35 Oihan Lujanbio Apezetxea Jokalaria, Hernani
34 Gorka Etxarri García de Albeniz
33 Txomin Ansorena Matas Hernani
32 Eneko Rodriguez Perez Entrenatzailea, Urduñako pelotazale elkartea
31 UNAI AROZENA LEKUONA PALA, Urnieta k.e
30 Pedro Iturbe Glz. De Audikana
29 Iñaki Irastorza Garaño Zaletua, Txost
28 Lupe Urriza Urnieta, Uke
27 Miren Kareaga Espiniella
26 Ibai Mendia Iztueta
25 Olatz Erdozia Leturia Bazkidea, Akarregi Pilota Kirol Elkartea
24 Hodei Irastorza jauregi Pala
23 Aitzol Arzallus Eskua, Oiarpe
22 Jabi Gelbentzu Lopategi Lehendakaria, LAPKE
21 Andoni Bizkarguenaga Gumuzio Presidente, Olgetan
20 Aitor Goikoetxea Iriarte Afizionatua, Araxes
19 Iker Insausti Zaldibia, Gipuzkoa
18 Egoitz Jauregi Iturrioz Kuku Elkartes
17 Aitor Otegui Goya Pala, Oiangu
16 Harti Urdangarin Elosegi Gailurrerantz
15 Bernabe Escamez de Cos Atxarte
14 Xabier Gamarra Jai alai, Euskal jai alai
13 Mari Jose Arozena Azurmendi Eskuz, Oiarpe
12 Eneko Zalacain Descarga Pilotaria, Oiarpe
11 Mikel Aingeru Arietaaraunabeña Ibañez Portugalete, Vizcaya
10 julen aramburu azcoitia direktibo/monitor, bergara
9 Jon Iñarra Bai, Oiarpe
8 Xabier Landa Etxeberria Esku pelota , OIARPE
7 FERNANDO SAENZ RUIZ
6 Eider Blanco Urresti Semea pilotaria, Akarregi pilota K.E
5 Iñaki Sáenz Ruiz Diruzaina, Izarra Pilota Elkartea Portugalete
4 Josu Uzkudun Zubizarreta Pilotaria, Ilunpe
3 Jon Aiizpuru Erasun Pala goma, Zarautz
2 Modesto Martija bereziartua Koordinatzailea, Ikasberri k.e.
1 Irune cortes Lekeitio, Akarregi pelota taldea

Share This