Euskal Selekzioaren alde hamaika: GUK GUREA

Euskal selekzioen egungo erronken inguruan hainbat jokalariei eginiko elkarrizketa sorta, datozen egunetan

Hastear da 2022ko eskuz binakako Master Laboral Kutxa txapelketa

Larrabetzun jokatuko dira igande honetan lehen kanporaketak eta finala Irunen izango da martxoaren 27an

Ostiralean abiatuko da Banakako Pala Txapelketa

Urtarrilaren 28tik martxoaren 19ra jokatuko da eta InnPala-ko hamar palista arituko dira lehian

 VI. EUSKAL HERRIA TXAPELA 2021/22

8. PARTIDA:
ATHLETIC – REALA
OTSAILAREN 20KO
ASTEBURUA
SAN MAMES #BILBO

ehkirola.eus
 VI. EUSKAL HERRIA TXAPELA 2021/22

9. PARTIDA:
REALA – OSASUNA
OTSAILAREN 27KO
ASTEBURUA
ANOETA #DONOSTIA

ehkirola.eus

EUSKAL SELEKZIOA

EUSKAL HERRIA KIROLA
ELKARTEAREN
NONDIK
NORAKOAK
#ETB #HELMUGA

ehkirola.eus
EUSKAL SELEKZIOA

FUTBOL SELEKZIOAREN
OFIZIALTASUNA
NAHI DUGU
EUSKAL
HERRITARROK

telesforomonzonlab.eus

EUSKAL HERRIA | ERREFERENDUMA

GU ERE
#HamaikaGara
ALTXA.
SINATU.
ERABAKI.

hamaikagara.eus

Iritzia

PATXI GAZTELUMENDI
‘Gu ere bai!’ ekimeneko kidea

«Munduaren parte izatea gu ere bai»

DAVID SALINAS-ARMENDARIZ
Eusko Jaurlaritzako letratua

«Ellas nos representan»

IÑIGO SANTXO
MARTXEL TOLEDO
ESAITeko abokatu eta koordinatzaile ohiak

«Kopako finala, galdutako aukera»

ANDDE SAINTE-MARIE
Militante abertzale sozialista

«Gai hunekin politikaren sinesgarritasuna da jokoan»

fisify

VI. Euskal Herria Txapela | Sailkapena ~ Emaitzak ~ Egutegia

2021/22

VI. EUSKAL HERRIA TXAPELA

Sailkapena
Egutegia
Emaitzak

 TALDEAPt.JIBGAGKG
1ATHLETIC8422052
2REALA5312042
3OSASUNA3310235
4ALAVES2402214

NOIZTALDEA
EMAITZA
TALDEA
2021.09.18Alaves
0-2
Osasuna
2021.10.01Athletic
1-0
Alaves
2021.10.31Reala
1-1
Athletic
2021.11.07Osasuna
0-2
Reala
2022.01.02Alaves
1-1
Reala
2022.01.03Osasuna
1-3
Athletic
2022.01.09Alaves
0-0
Athletic
2022.02.20Athletic
-
Reala
2022.02.27Reala
-
Osasuna
2022.03.13Reala
-
Alaves
2022.04.10Osasuna
-
Alaves
2022.05.15Athletic
-
Osasuna

XI. Euskal Herria Kopa | Sailkapena ~ Emaitzak 

EMAITZAK 2021

XI. EUSKAL HERRIA KOPA

DATA
TALDEAEMAITZATALDEAKRONIKA
[FINALERDIA]
2021.08.22
12:00 LOINAZ
Reala
3-4Alavesehkirola.eus
[FINALERDIA]
2021.08.22
12:00 FADURA
Athletic4-0Eibarehkirola.eus
[3/4 POSTUA]
2021.08.28 18:00 OÑATI
Reala2-1Eibarehkirola.eus
[FINALA]
2021.08.29
16:00 ZARAUTZ
Athletic2-1Alavesehkirola.eus
DATA
TALDEAEMAITZATALDEAKRONIKA
2021.08.14 12:00
MUTILBEITI
Mutilvera
1-5Oiartzunehkirola.eus
2021.08.14 18:00
AÑORGA
Añorga9-0Angeluko Isatsakehkirola.eus
2021.08.14 18:00
SAN IGNACIO
San IgnacioØGasteizko Aurreraehkirola.eus
2021.08.21 18:00
San Ignacio
San Ignacio0-2Añorgaehkirola.eus
2021.08.22 12:00
Oiartzun
Oiartzun0-2Bizkerreehkirola.eus
FINALA
2021.08.29 12:00 ARETXABALETA
Bizkerre0-1Añorgaehkirola.eus
Share This